Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız Elektrik Süpürge (EL0401414)

Marka : PHILIPS
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺745,90(KDV Dahil)

14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel kampanya

Philips Süpürge Alana 250 tl değerindeki 

Madame Blue %100 Pamuk Ranforce Çift Kişilik Nevresim Takımı hediye

   14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel kampanya

Philips Süpürge Alana 250 tl değerindeki Madame Blue %100 Pamuk Ranforce Çift Kişilik Nevresim Takımı hediye

Power Cyclone 4 teknolojisi ile kiri havadan tek seferde ayırarak hava akışını ve performansı üst seviyeye çıkarır. Bu sayede etkili temizleme olanağı sunar. 
    Ekstra uzun ergonomik tutma yeri ile kullanımda kolaylık sağlar. Bu sayede temizlik sırasında ulaşılması zor alanlara ulaşılabilmenizi ve bu alanları kolaylıkla temizlemenizi  sağlar. 
    Epa10 temiz hava sistemi ile temizleme esnasında en küçük tozları bile yakalar. Böylece yaşadığınız ortamda tozlu bir havanın oluşmasını engeller. 
    TriActive başlık ile bir seferde 3 temizlik hareketi uygular. Daha derinlerdeki tozları çekmek için özel tasarlanmış tabanıyla halıyı açar. Ön taraftaki geniş ağzı ile büyük tozları çeker. İkili yan fırçasıyla      mobilya, beyaz eşya ve duvar kenarlarına yakın olan tozları rahat bir şekilde toplar. 
    Boşaltılması kolay toz haznesi ile toplanan tozları etrafa dağıtmadan tahliye etme imkanı sağlar. Bu sayede temizlik sonrası süpürgenizi kolay bir şekilde boşaltmanızı ve kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getirmenizi mümkün kılar. "